info@doracnc.com   +90 332 342 65 50   +90 332 345 41 00   +90 532 401 99 13
  • 1
  • 2
  • 3

Bizden Haberler

Web Sitemiz Yenilenmiştir

Web sayfamız yenilenmiştir


23 / 06 / 2018

Cnc Fason Üretim


DORA CNC


2007 yılında başlayan ticari hayatımızda siz değerli müşterilerimize ve Türk sanayicilerine güvenerek ne kadar haklı çıktığımızı anlamanın sevinci ve yakaladığımız başarının haklı gururu içerisindeyiz, Vizyonumuz ve Misyonumuzda belirttiğimiz gibi iş hayatımıza yalnızca güven ve kalite odaklı devam edeceğimizin sözünü siz değerli iş ortaklarımıza vermekten onur duyarız..

Vizyonumuz

Kuruluşumuzun iç ve dış pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla yalnızca kendi uzmanlık alanımızda kalite anlayışımızı sürekli geliştirerek, sektörün öncülüğünü yapan, Ülkemizin güvenilir ve saygın kuruluşlarından birisi olmak.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli arttırarak müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini en üst seviyede tutmak, İç ve dış pazarda en çok tercih edilen lider makine firması olmak, portföyümüzü, kalitemizi ve rekabet gücümüzü arttırmak.

Kailte Yönetimi ve Ürün Geliştirme

Hedefimiz müşterilerimize her zaman kaliteli markaları sunmak ve güçlü servis ağımız ile bu markaların sonuna kadar arkasında durmaktır, ayrıca üretim hattımızda üretilen ürünlerimiz için de daima kalite odaklı olarak çalışacağımızdan hiç bir müşterimizin şüphesi olmasın.

alüminyum profil alüminyum ekstrüzyon profilleri alüminyum korkuluk aksesuarları aluminium profile aluminium extrusion aluminium accessories konya promosyon konya reklam ajansı sodyum bikarbonat potasyum bikarbonat amonyum bikarbonat